Kehateadvuse sfääriline avardumine

Raulo Alloja ja Saale Kareda loeng-töötuba Tallinna Päikesetoas (Pärnu mnt 6-1)
15. juunil kell 18-21

Kui iidne mälu taastub, ei ole vaja enam olla kinni ühegi õpetusegregori küljes. Piisab otseühendusest oma olemuse kõrgemate tasanditega.

Juunikuus 2023 läbime võimsate portaalide avanemise perioodi, mis toob kaasa üliintensiivseid transformatsioone.

Ärganud hinged on end selleks ette valmistanud – kes teadlikult, kes intuitiivselt. Keset välise maailma raputusi avaneb üha rohkem kõrgemaid ruume uuteks loomisteks.


Järjest selgema pilguga suudame vaadata holograafilise illusiooni looride taha ning näha läbi vana maatriksi lõkse nii individuaalsel kui ka kollektiivsel tasandil.


Meie võimuses on muuta oma vaatenurka ka nn probleemidele, ning nähes seal peidetud potentsiaali, leida võimalus selle väeressursi kasutusele võtmiseks nii enda kui kogu hingestatud loodu hüvanguks.


Oleme taastamas oma mäluühendusi iidsete teadmiste, tarkuse ja väega. Me ehitame oma inimkehastuse kaudu silda maa ja taeva vahele, et tõusta vana maatriksi lukustusest välja ning luua uut ajaliini. Tõuseme vaba inimese väärikusse ja oma tõelisse looja-olemusse.

 
 

Kuidas siis pääseda ligi oma iidsele mälule? Aina olulisemaks muutub selles protsessis olla fookuses ja kohal oma füüsilise keha tunnetuses, keha sisemises ruumis. Hingates end oma tajuga kehas sissepoole, arendame me võimet minna oma tähelepanuga rakustruktuuridesse ja tervendada oma keha sedakaudu täielikult. Tervenemisprotsessi käigus jõuame me oma füüsilise keha süvakihtidesse, saame ligi oma hõredamatele kehadele ja iidsele hingemälule.

Seda taasmeenutamise, hingemäluga ühenduse loomise tööd me kehateadvuse praktika kaudu töötoas teemegi – kes me oleme ja kust me tuleme. Olles taastanud ühenduse oma hingemäluga, kus asub teadmine meie iidsest olemusest, avaneb loomulikul moel ligipääs ka valguskehale ja kõrgematele sfääridele.


Maikuu väereisi vältel Andaluusias „Teekond Looja potentsiaali avamisele“ liikus Raulo kehateadvuse praktikates uute sügavusteni, avades kehateadvuse avardumisele sisekosmoses sfäärilise mõõtme.


Oleme läbinud viimastel kuudel intensiivseid puhastusprotsesse, et liikuda sageduslikult üha selgemalt ja puhtamalt uue ajaliini teadlikku ülesehitamisse.


Kutsume oma loeng-praktikale kaasloojaid, kes tunnevad endas hingekutset luua uut ja kõrgemat reaalsust.


Registreerumisel saadan ukskoodi, millega saab sisse alt uksest.
 

Osaluspanus: 35 eurot (sularahas koha peal)


Kuna kohtade arv piiratud, palume registreeruda aadressil:
saale@avardumine.ee (ühtlasi saadan meilile uksekoodi)

Raulo Alloja on integraalse mõõtmega kehatöö praktik. Ta on aastakümneid tegelenud hingamise kaudu keha sisestruktuuridesse sukeldumisega, avardades selle töö käigus inimeseks olemise ja kehalisuse tähendust. Õppinud kehatööd Peterburi bioenergeetika koolkonna meistrite käe all.

Saale Kareda on uue ühiskonna visionäär ja looja. Tal on anne näha inimestes Looja potentsiaali ja toetada selle avaldumist. Lisaks akadeemilisele karjäärile muusikateadlasena läbis ta Austrias elades 10 aasta jooksul arvukalt energiatöö koolitusi, Eestisse naastes täiendas end Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina. Korraldas 2015/16 Uue ühiskonna loomise konverentse. Kõige olulisemaks enda juures peab võimet olla kogu aeg avatud energeetilise töö pidevalt uuenevate võimaluste loomisele ja allalaadimisele nii enda tarbeks kui ka teiste toetamiseks.

Pildil Raulo Alloja ja Saale Kareda maikuu väereisi lõpetamisel Andaluusias, Suflís
Selene Serene foto

Spread the love
Shopping Cart
Scroll to Top