Sissepoole avarduv aegruum

Kuidas navigeerida tänases maailmas?

 Saale Kareda ja Raulo Alloja 
loeng-töötuba Tallinna Päikesetoas (Pärnu mnt 6/1)
19. novembril kell 16-19

Turbulentsed transformatsioonid nii välis- kui siseilmas on täies hoos ning see on alles algus. Teadlikum ja võimekam osa inimkonnast, kes läheb ees ja ankurdab enda kaudu uusi energiaid ja ajaliine, kogeb praegu tugevat ümberkalibreerimist, mis puudutab ka füüsilist keha. Oleme sisenenud paljumõõtmelise aegruumi võimalikkustesse ning õpime, kuidas selles navigeerida ning luua helgemat kehasolemise kogemust.

Tulles tõeliselt füüsiliselt oma kehalisse kohalolusse ja tervenedes seeläbi täielikult, oleme võimelised ankurdama oma hinge/vaimu kõrgemaid aspekte, aktiveerima oma DNA sügavamaid tasandeid ning valguskeha terviklikult.

Avame loengus järgmisi teemasid:

* Mis toimub meie kehasüsteemidega praegu ning kuidas nende eriskummaliste nähtustega hakkama saada?
* Kuidas navigeerida igapäevareaalsuses, kui samal ajal kogeme tugevaid nn ülestõusmisprotsessiga seotud sümptomeid?
* Vaatleme hetkel maailma geopoliitikas toimuvat ilma hirmuta ja mõtestame seda üleminekufaasi positiivses võtmes.
* Millist ebaharmoonilist teadvusenihet on põhjustanud viimaste aastatuhandete ajaarvamissüsteem ja erinevad kalendrid inimeste ajatajus?
* Milline seos on Juliuse ja Gregoriuse kalendril ning tempereeritud helisüsteemil?

Praktika osas vaatame illusoorse füüsilisuse kardinate taha ning avardame inimeseks olemise paljumõõtmelist kvaliteeti. Liigume oma tajusüsteemidega teadlikult sissepoole ja avastame mikrokosmose sügavusi kehas. Teadvustame, kuidas ületada piiratud inim-mina, sageduslikult ühilduda jumaliku plaaniga ja luua kosmilise kohalolu telg.

Registreerumisel saadan ukskoodi, millega saab sisse alt uksest.
 

Osaluspanus: 35 eurot (sularahas koha peal)


Kuna kohtade arv piiratud, palume registreeruda aadressil:
saale@avardumine.ee

Oleme Rauloga mõlemad tulnud siia kehastusse, et teha väga intensiivset väljalist tööd koos inimkonna selle osaga, kes on valinud ülestõusmise vana maatriksi illusoorsest seotusest.

Raulo Alloja on integraalse mõõtmega kehatöö praktik. Ta on aastakümneid tegelenud hingamise kaudu keha sisestruktuuridesse sukeldumisega, avardades selle töö käigus inimeseks olemise ja kehalisuse tähendust. Õppinud kehatööd Peterburi bioenergeetika koolkonna meistrite käe all.

Saale Kareda on uue ühiskonna visionäär ja looja. Tal on anne näha inimestes Looja potentsiaali ja toetada selle avaldumist. Lisaks akadeemilisele karjäärile muusikateadlasena läbis ta Austrias elades 10 aasta jooksul arvukalt energiatöö koolitusi, Eestisse naastes täiendas end Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina. Korraldas 2015/16 Uue ühiskonna loomise konverentse. Kõige olulisemaks enda juures peab võimet olla kogu aeg avatud energeetilise töö pidevalt uuenevate võimaluste loomisele ja allalaadimisele nii enda tarbeks kui ka teiste toetamiseks.

Ruudu Rahumaru foto

Spread the love
Shopping Cart
Scroll to Top