Tõusmine oma Väesse

Saale Kareda ja Raulo Alloja loengud  1. ja 15. aprillil kell 17
Tartus Gaia Kristallistuudios Rüütli 4

Oleme sisenenud aegruumi, kus meil on võimalik tõusta kõigist senistest piirangutest, kitsendustest ja lõksudest välja – et luua teistsugune Elu!

Oleme taastamas oma mäluühendusi iidsete aegade teadmiste, tarkuse ja väega.

Ühendus iseendaga üha sügavamal tasandil äratab meid järjest selgemalt sellest illusiooniunest, kuhu olime kunagi hingedena andnud nõusoleku siseneda.

Avardumise platvormil loome uusi radu ja võimalusi nüüd kahekesi – koos Raulo Allojaga –, kes on integraalse mõõtmega intensiivse kehatöö praktik.

Kahe loeng-töötoa jooksul võtame lahti Varju olemuse, räägime pööratud teadvusest simulatsiooni labürindis, võtame vaatluse alla egregoriaalsed lõksud ning sukeldume intensiivsesse kehatöösse teadliku hingamise kaudu.

Esimese Tartu loeng-töötoa FBsündmus leitav siit lingilt.

Teise Tartu loeng-töötoa FBsündmus leitav siit lingilt.

Teises loeng-töötoas läheme kehatöö kaudu sügavamalt sisse orgaanilisse siseloomesse, mille vältimatu eeldus on teadlik läbiminek Varjude orust ning täielik vastutuse võtmine kogu oma reaalsusloome eest.

Uus maailm sünnib sõna otseses mõttes meie seest. Selleks on vaja end vabastada kõigist vanadest destruktiivsetest mustritest ja traumajälgedest. Väljuda senistest piirangutest, mille tekitasid teadvustamatud varjud ning üha korduvad ohvrilood nii enda ajaloost kui ka kollektiivsest teadvusest.

Seejärel saame sageduslikult tõusta ning asuda looma terviklikumat elu nii endale kui ka ühisloomes koos teiste ärganud hingedega.

Teises loengus räägime ühtlasi egregoriaalsetest lõksudest, mis on kui takistusribad iseendaks saamise teel – mida kaugemale-kõrgemale inimene jõuab, seda kavalamaks-keerulisemaks lähevad ka lõksud.

Esimese Tartu loengu järel soovitud teemad olid veel – kuidas „luua juurde aega“ ning millises seisus oleme praegu vabaenergia kasutuselevõtu protsessis.

 

Energiapanus 25 eurot loengu kohta,
palume tasuda kohapeal sularahas.

15. aprilli loengule registreerumine: saale@avardumine.ee
Spread the love
Shopping Cart
Scroll to Top